
Predaj bytu 2+1 • 37 m² bez realitkyWeiler-Simmerberg Weiler im Allgäu Bayern 88171
Weiler-Simmerberg Weiler im Allgäu Bayern 88171MHD 3 minúty pešo • GarážTáto atraktívna nehnuteľnosť je prízemný byt, ktorý ohromuje svojou luxusnou vnútornou výbavou a je na predaj od 19.1.2025. Byt disponuje dvoma peknými izbami. Celý byt bol v januári 2025 kompletne zrenovovaný. Všetky podlahy, obklady stien aj celkové elektroinštalácie boli obnovené a vymenené. Kúpeľňa bola kompletne zrenovovaná. Balkón vyzýva na oddych a načerpanie slnečných lúčov. K bytu patrí miesto v podzemnej garáži (Duplex) pre vaše auto, čo vám zaručuje pohodlné parkovanie bez dlhého hľadania. Rovnako máte k dispozícii aj pivničnú miestnosť.
Nehnuteľnosť sa nachádza vo Weiler-Simmerberg. V pešej vzdialenosti sa nachádza niekoľko reštaurácií, dvaja lekári, dva supermarkety, pekáreň a kaviareň. Rovnako sú v pešej dostupnosti aj niekoľko fitness centier, dva módne obchody, dve múzeá, knižnica a miesto na prijímanie pošty. Ďalej v blízkosti sa nachádza aj nákupné centrum a niekoľko materských škôl. V širšom okolí nájdete rôzne možnosti na oddych a šport (mimo iné zelenú a parkovú plochu a akvárium) ako aj zábavu na večerné vyžitie (napríklad kiná alebo kluby).
Parametre nehnuteľnosti
Číslo inzerátu | 891448 |
---|---|
Dispozícia | 2+1 |
Stav | Po rekonštrukcii |
Vek | Nad 50 rokov |
Užitná plocha | 37 m² |
---|---|
Dostupné od | 14. 4. 2025 |
PENB | D - Menej hospodárne |
Cena za jednotku | 5 135 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
Balkón | |
Garáž |
Pivnica | |
MHD 3 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.